Oferta Kontakt INFOLINIA +48 662 066 055

Opinie klientów

Paweł - Żywiec

Zakupiłem gitarę basową firmy Mayones  około 5 lat temu. Gitary tej firmy cechują się zawodowym brzmieniem, profesjonalnym wykonaniem oraz niezawodnością, dzięki temu występy sceniczne stają się wielką przyjemnością i niezapomnianą przygodą dla basisty. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tej klasy instrumentu oraz ze współpracy z Państwa przedstawicielem Panem Grzegorzem Gregbass, który swoim fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą przekonał mnie do zakupu Waszej gitary. Jestem bardzo zadowolony z kilku letniej już współpracy z firmą  Gregbass.
Paweł - Żywiec

Andrzej z Krakowa

Kupno gitary basowej u pana Grzegorza poszło szybko i sprawnie. Dogadanie parametrów zostało załatwione w kilku maialch i rozmowach telefonicznych. Zrobił na prawdę dobrą cenę i umożliwił bezpośredni kontakt z producentem przed i po odbiorze instrumentu.
Andrzej z Krakowa

Rafał Brzeszcze

Z wielką przyjemnością napisze kilka słów:
"Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem gitary Mayones Prestige Custom 4. Gitara jest tak dobra, że nie zamienię jej na nic innego przez długi, długi czas. Polecam Grzegorza jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. Zawsze można liczyć na jego fachową pomoc. Jestem zadowolony w 100%.
Rafał Brzeszcze

Darek - Marki k/Warszawy

Cześć Grzegorz,
Wiesz, że nie jestem wylewny w tym co mówię i piszę. Jednak muszę Ci podziękować. Do tej pory nie widziałem, że można kupić sprzęt nagłośnieniowy w taki sposób. Twoja prezentacja różnych wariantów nagłośnienia w naszej sali prób, pozwoliła nam wybrać to czego szukałem wraz z kumplami. Nie wiem, czy mi chciałoby się jechać tyle kilometrów busem, załadowanym różnym sprzętem, ze świadomością, że nie wiem czy klient coś kupi. Twój sposób demonstracji sprzętu pozwolił na rzetelną ocenę różnych konfiguracji kolumn, bazując na końcówkach mocy, które posiadamy. Żyję muzyką i sceną 25 lat. I mogę teraz powiedzieć, że dopiero w tym momencie mam sprzęcior, który jest poezją dla moich uszu. Pozostajemy w kontakcie
Darek - Marki  k/Warszawy

Marcin Warszawa

Dzień dobry,
Chciałem Panu podziękować za konsultacje telefoniczne w sprawie problemów z naszym nagłośnieniem. Przedstawiony przez Pana sposób konfiguracji i podłączenia naszych paczek został wdrożony i nareszcie to wszystko działa jak trzeba. Jest bas, środek i czysta górka. Dziękuję i myślę, że niebawem wrócę do Pana z kolejną prośba. Chodzi mi o wymianę nagłośnienia.
Pozdrawiam Marcin Warszawa

Rafał Warszawa

Panie Grzegorzu,
 
Postanowiłem do Pana napisać po 6 miesiącach użytkowania sprzętu,POL AUDIO  który u Pana zakupiłem.
Jak Pan pamięta, cena sprzętu była dla mnie dużą barierą. Chciałem, temat odsłuchów, dla mojej kapeli załatwić jak najniższym kosztem.
Pana uwagi, oraz demonstracja sprzętu sprawiła, że dałem się namówić na odsłuchy Pol Audio. Szczerze przyznam, że nawet po zakupie miałem jeszcze dysonans, co do dokonanego wyboru. Za nami kilkanaście imprez przy wsparciu nowych odsłuchów. Panie Grzegorzu, ja i moi kumple mamy profesjonalne odsłuchy, tak profesjonalne, że nie wiemy co to jest wzbudzanie się mikrofonów i inne problemy, które mieliśmy wcześniej. Bardzo dziękuję.
Rafał Warszawa

Tomasz Olejak - zespół KRYPTONIM

Jestem użytkownikiem dwóch gitar basowych Mayones  (prestige IV , patriot V) służą mi od kilku lat bez żadnych zarzutów. Dzięki uniwersalnemu brzmieniu , które mogę uzyskać jestem w stanie wykręcić brzmienie od precka, music-mana aż po coś co uwielbiam - czyli soczysty klang. Jako miłośnik slapowania w końcu mam sprzęt z wysokiej półki ,który po połączeniu z EBS'em czyni cuda. Chciałbym jeszcze nadmienić że teoria o pickupach, piezakach i innych tego typu zagadkach jest mi obca. Dlatego jestem zwolennikiem teorii że sprzęt albo gada albo nie. Ten gada!
A całą resztę na której się nie znam zostawiam fachowej i doskonałej obsłudze ,czyli Grzegorzowi z firmy Greg-bass.

Pozdrawiam,
Tomasz Olejak - zespół KRYPTONIM - Czechowice-Dziedzice

Łukasz Żywiec

Witam. Kilka lat temu zakupiłem w firmie u Pana Grzegorza gitarę setiusa. Jestem bardzo zadowolony z instrumentu jest to świetna gitara, bardzo dobrze wykonana i świetnie brzmiąca jak dla mnie, poszukiwałem właśnie tego typu instrumentu. Chce również podkreślić duży profesjonalizm i rewelacyjne podejście do klienta przez Pana Grzegorza. Jego duża wiedza na temat instrumentu i umiejętność pokazania jego walorów szybko pozwoliło mi się zdecydować na ten zakup. Po kilku latach gry na tej gitarze jestem przekonany że był to świetny wybór. Gorąco polecam!
Łukasz  Żywiec

Janusz P.

Z Grzegorzem znamy się od wielu lat. Od samego początku dał się poznać jako osoba działająca w pełni profesjonalnie, zawsze służąca dobra radą, rozumiejąca oczekiwania i wymagania swoich Klientów. Pracuje sumiennie, dokładnie, co procentuje ogromnym doświadczeniem zdobytym w zakresie znajomości branży muzycznej. Dotyczy to zarówno ogólnej wiedzy na tematy muzyczne, jak i sprzedaży aparatury nagłaśniającej, czy instrumentów muzycznych. Sam nabyłem u niego kilka wzmacniaczy i gitar, z których byłem bardzo zadowolony. Obecnie używam gitary marki Mayones Setius, którą kupiłem właśnie u Grzegorza, za Jego poradą i umiejętnie przeprowadzonym przez Niego pokazem możliwości instrumentu tego typu. Dla mnie Grzegorz jest osobą godną zaufania i śmiało mogę polecić Jego usługi!
Janusz P. Żywiec ''Karaluchy”

Grzegorz Laszczak

Polecam Grzesia i jego podejście do sprawy.
Polecił mi wiosło Mayones'a które zjadło mojego Ibaneza. Cóż kupiłem, wybrałem czerwony kolor, dodatkowe piezo w mostku.
Wszystko w sensie przegrania instrumentu przebiegło w niespiesznej kawowej atmosferze. Obietnice w sensie brzmienia zostały spełnione w 100%.
POLECAM
Grzegorz Laszczak www.zespoltango.eu

zespoltango.eu

Zakupiliśmy na przestrzeni lat w firmie Pana Grzegorza kilkanaście  produktów z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Są to wzmacniacze,kolumny , mikrofony, długo by wymieniać. Za każdym razem mieliśmy skalę porównawczą w postaci egzemplarzy popularnej konkurencji, nasze dotychczasowe graty oraz propozycję Pana Grzesia jako wyraźną poprawę brzmienia. Jednym z ostatnich naszych zakupów jest nagłośnienie POL-AUDIO. Nie było najdrobniejszego problemu eksploatacyjnego a jakościowo i cenowo jest świetnie.
Pozdrawiam, www.zespoltango.eu
POL-AUDIO Mayones Guitars & Basses Sennheiser QSC Audio Products Adam Hall Hartke System Yamaha Amphenol ADS
POLECAMY
POL-AUDIO Mayones Guitars & Basses Sennheiser QSC Audio Products Adam Hall Hartke System Yamaha Amphenol ADS
powered byinput.com.pl
Copyright © 2024 GREGBASS Grzegorz PyszAutoryzowany dystrybutor: POL-AUDIO, Mayones Guitars & Basses, Sennheiser, QSC Audio Products