Oferta Kontakt INFOLINIA +48 662 066 055

O firmie

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się 1982 roku. Wielkie zamiłowanie do instrumentów pociągnęło za sobą edukacje w kierunku gitary klasycznej. Końcem lat osiemdziesiątych, grywałem już z dobrymi muzykami, zdobywając jakże ważne doświadczenie.... sceniczne.

W 1993 roku rozpocząłem działalność handlowa w branży instrumenty muzyczne – nagłośnienie jako sprzedawca w najpopularniejszym bielskim sklepie muzycznym, a w 1998 roku założyłem własna firmę o w/w profilu.

Wielki popyt i jeszcze większe braki w zaopatrzeniu polskich sklepów muzycznych, skłoniły mnie w 1999 roku do otwarcia pierwszego w Polsce profesjonalnego sklepu o profilu basowo-gitarowym, pod nazwą Bass Brothers. Zasłynął on z niezliczonego potencjału i cieszył się ogromnym zaufaniem i poważaniem wśród klientów, dystrybutorów oraz importerów.

Po załamaniu się koniunktury i moim wystąpieniu ze spółki Bass Brothers, wypromowałem i poprowadziłem sklepy muzyczne w Krakowie i Warszawie,dla jednej ze śląskich hurtowni muzycznych.

GREGBASS

Obecnie tworząc firmę GREGBASS, dzięki rozległym kontaktom handlowym, przychylności i poważaniu producentów i dystrybutorów muzycznych, pragnę przekazać Wam moje doświadczenie zdobywane przez ponad 20 lat. Myśląc nieustannie o poszerzaniu swoich horyzontów oraz potrzebach i zadowoleniu moich stałych oraz nowych klientów, pragnę oferować Państwu produkty i usługi o najwyższym standardzie.

Z poważaniem,
Grzegorz Pysz
POL-AUDIO Mayones Guitars & Basses Sennheiser QSC Audio Products Adam Hall Hartke System Yamaha Amphenol ADS
POLECAMY
POL-AUDIO Mayones Guitars & Basses Sennheiser QSC Audio Products Adam Hall Hartke System Yamaha Amphenol ADS
powered byinput.com.pl
Copyright © 2024 GREGBASS Grzegorz PyszAutoryzowany dystrybutor: POL-AUDIO, Mayones Guitars & Basses, Sennheiser, QSC Audio Products